• grudzień

• ---------------------------------------------------------------------------------------

4.12 odbył się Kiermasz Świąteczny. Oto fotorelacja przygotowana przez uczniów klasy 6c.

W sobotę 2 grudnia wolontariusze: Hania, Sofiia z kl. 8b i Eliot z kl. 7a brali udział w Integracyjnym Balu Andrzejkowym organizowanym przez MDK im. Marii Gwizdak. Przygotowywali stół z przekąskami, dbali o muzykę, wróżyli i tańczyli wraz z uczestnikami. Dziękujemy Gabrysi z kl. 6d za przepyszne babeczki i Hani z kl. 8b za ciasto.

5 grudnia świętujemy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in.: fotobudka, scrabble.Zapraszamy do relacji.

Mikołajki w Narnii. Omówienie lektury w formie gry planszowej, wymyślonej przez uczniów klasy 5f, to świetna zabawa dla wszystkich.

Zapraszamy do relacji z wycieczki Historia Łodzi z kl. 7c. Szlak prowadził przez ul. Piotrkowską, zwiedzaliśmy m.in. Pasaż Róż, Manufakturę. Nie zabrakło nauki: uczniów czekała lekcja o polimerach.

W dniu 13.12.2023r. Nasza szkoła uczestniczyła w mistrzostwach dzielnicy w tenisie stołowym. Mecze stały na wysokim poziomie, a dobra postawa naszych zawodników pozwoliła cieszyć się z III miejsca. Brawo!

W dniach 5-8.12 odbyły się dzielnicowe rozgrywki koszykówki młodzieży. Reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami zdobywając II miejsce. Gratulacje CHŁOPAKI!

W sobotę Szkoła SP nr 352 uczestniczyła w Jarmarku Bożonarodzeniowym na rzecz WOŚP

17.12 przy Kościele Brata Alberta i Rafała Kalinowskiego, Gwiaździsta 17 odbył się Jarmark bożonarodzeniowy, dla Fundacji Spełnionych Marzeń wspierającej dzieci chore na raka.
          Wolontariusze z naszej szkoły włączyli się poprzez upieczenie ciast. Pan M. Kaczorowski przewiózł wypieki w wyznaczone miejsce. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać 6300zł!!
          Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc.
          Opiekunowie szkolnego wolontariatu
          Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie na Kalendarz Adwentowy.  Cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród oglądających. Ukryte zadania i czekoladki dawały wiele radości🙂 Wyniki znajdują się w ogłoszeniach na Librusie.

Mityczna Podróż 5c

Mikołajkowe warsztaty pierniczków w klasie 4a.

Królowa Śniegu w Teatrze Capitol wprowadziła klasę 4a w świąteczny nastrój.

W ramach współpracy dzieci wymieniają listy z uczniami z Chin.
          Podczas lekcji języka angielskiego uczniowie naszej szkoły odpisywali na listy od swoich rówieśników z zagranicy. W taki sposób dzieci miały możliwość: nawiązać nowe znajomości, wymienić informacje na temat swoich upodobań, a także poznać kulturę, tradycje, zwyczaje i historię Chin. Wymiana korespondencji w języku angielskim to świetna okazja do: rozwijania kompetencji lingwistycznych, kształtowania postawy otwartości i tolerancji wobec innych kultur oraz rozbudzania motywacji do nauki języków obcych.

Mikołajki w klasie 7c