• wrzesień

Stacja Chill&funn

---------------------------------------------------------------------------------------

4.09.2023 - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Program artystyczny przygotowała klasa 6d pod opieką p. Wioletty Poznańskiej.

13.09.2023 - Uczestniczyliśmy w MŁODZIEŻOWYM FESTIWALU SPORTÓW PLAŻOWYCH. Zawody odbywały się na plaży Wilanów. Nasze reprezentacje SP 352 stoczyły emocjonujące boje.

Zespół dziewcząt zajął 1 miejsce.

Pamiątkowe medale wręczał p. Paweł Zagumny były reprezentant polski i Mistrz Świata z 2014r. GRATULACJE👏👏👏

15.09.2023 - Klasa 5d i 6c brały udział w Akcji Sprzątanie Świata 2023. Po ciężkiej pracy był też czas na chwilę zabawy.

26.09.2023 - obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków, którego celem jest promowanie nauki języków w Europie. Kolorowe plakaty, powiedzonka w innych językach obcych oraz informacje na temat obchodzonego wydarzenia ozdobiły szkolne korytarze.
          Z tej okazji odbyły się lekcje okolicznościowe, podczas których uczniowie brali udział w różnych wydarzeniach. Przyjrzeli się dokładniej mapie Europy oraz flagom europejskim, rozwiązywali interaktywne quizy, łamigłówki językowe, nauczyli się kilku podstawowych słów i zwrotów w językach obcych innych niż te, których uczą się na co dzień. Uczniowie dyskutowali też nad znaczeniem znajomości języków obcych w naszym życiu.
          Dodatkową atrakcją był quiz językowy z kodami QR. Uczniowie rozwiązywali zadania językowe, skanując kody QR przy pomocy telefonów komórkowych i świetnie się przy tym bawili.

26.09.2023 - Klasy 6d i 7b uczestniczyły w plenerowej lekcji geografii podczas rejsu 100 letnim statkiem.

27.09.2023 - Klasa 5D uczestniczyła w lekcji muzealnej pt. "Egipt faraonów" w Muzeum Narodowym. Zachęcamy do odwiedzenia tej wystawy. Warto:)

29.09.2023 - Klasy 5a i 5d uczestniczyły w plenerowej lekcji geografii podczas rejsu 100 letnim statkiem, był też spacer po Starym Mieście.

30.09.2023 - Klasa 5e obchodziła Dzień Chłopaka w kręgielni. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich chłopców.