• Tekstowa podstrona

Informacje o przetwarzaniu danych w szkole

W celu zapewnienia właściwego poziomu bezpieczeństwa przetwarzania danych osobowych w Szkole Podstawowej nr 352 im. J. H. Wagnera w Warszawie (dalej Szkoła) stosowane są  odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie spełniało wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – Dz. Urz. UE L z dn. 4 maja 2016 r. z późn. zm., dalej RODO) i innych obowiązujących przepisów z zakresu ochrony danych osobowych oraz nie naruszało praw i wolności osób, których dane osobowe przetwarzane są przez Szkołę.

Administrator danych osobowych, czyli podmiot decydujący o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 352 im. J. H. Wagnera w Warszawie, ul. J. Conrada 6, 01-922 Warszawa (22) 669 75 81, adres e-mail: sp352@eduwarszawa.pl

Inspektorem ochrony danych jest Pani Grażyna Tomaszewska.

Kontakt z Inspektorem możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail: iodo.dbfobielany@eduwarszawa.pl

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w klauzulach informacyjnych poniżej:

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_w_monitoringu_wizyjnym(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_kandydata_do_pracy(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_kontrahentow(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_osob_upowaznionych_do_odbioru_ucznia_ze_szkoly(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_w_swietlicy_szkolnej(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_ucznia_i_rodzicow(1).pdf>

<Informacja_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_osob_skladajacych_wnioski_o_udostepnienie_informacji(1).pdf>

1. Usługodawca przechowuje zapytania https kierowane do serwera.
        2. Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania, jest Szkoła Podstawowa nr 352 im. J. H. Wagnera w Warszawie, ul. J. Conrada 6, 01-922 Warszawa. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz skontaktować się z nami również mailowo pod adresem.
        3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu zapewnienia podstawowych funkcji naszej strony internetowej takich jak nawigacja po niej i dostęp do bezpiecznych obszarów naszej strony. Jeżeli wyraziłeś stosowną (dobrowolną) zgodę, Twoje dane będą przetwarzane również w celu dostarczenia Ci usług, ofert i komunikatów dopasowanych do Twoich preferencji oraz w celu analizowania ruchu na stronie i zapewnienia funkcji społecznościowych (w zależności od zaznaczonych przez Ciebie preferencji).
        4. Pamiętaj, że w każdym momencie możesz zmienić wyrażone przez siebie zgody klikając w niebieską ikonę przedstawiającą „spinacz”, a umieszczoną w lewym dolnym rogu strony
        5. Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.