• styczeń

• W połowie stycznia wolontariusze uczestniczyli w spotkaniu podsumowującym ich działalność. Ugościł nas Dom Kultury im. Marii Gwizdak. Miło i ciekawie spędziliśmy czas. Dziękujemy

Przy okazji omawiania lektury W pustyni i w puszczy, wzorem Stasia i Nel, uczniowie klasy 6b i 6c przygotowywali latawce, na których umieścili listy. Prace wyszły imponująco!

Kulinarny sposób na części mowy!
          Uwielbiana przez zdecydowaną większość uczniów pizza posłużyła nam do utrwalenia części mowy przez szóstoklasistów.

Klasa 5e w dniu 11 stycznia odwiedziła pizzerię Lolo Rosso. Uczestniczyliśmy w warsztatach robienia pizzy. Było śmiesznie i pysznie. Polecamy!

12.01.24 Klasy 4a i 5d były na filmie Akademia pana Kleksa.

9.01.2024 odbył się apel samorządowy podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze. Wszystkim gorąco gratulujemy!