• Luty

• Nasi uczniowie przeszli do II etapu konkursu Prymus z wiedzy ogólnej.

• Podsumowanie XXVI Integracyjnego Balu Karnawałowego Fundacji Świat na Tak i spotkanie w Sejmie 26.02.
      • Na zaproszenie pani Joanny Fabisiak prezes Fundacji Świat na Tak, wolontariusze którzy włączyli się w organizację Integracyjnego Balu spotkali się w Sejmie. Otrzymali imienne podziękowania, medale jak i mogli zwiedzić Sejm.

• Nasi uczniowie z klasy 5 A  przeszli do drugiego etapu 10 edycji konkursu "Ze Strażą Miejską Bezpiecznie".

• luty

• Brawo! Brawo! Brawo!
          Reprezentacja dziewcząt w piłce siatkowej zdobyła
          MISTRZOSTWO BIELAN.
          Gratulujemy Złota Dziewczyny!

Zdrowe śniadanie w klasie 5d. Było smacznie i zdrowo.

8 lutego klasa 7b wzięła udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w ramach projektu "Myślę-nie marnuje". Uczniowie pod okiem prowadzących przygotowali kanapki z  pastą z buraczków i serem typu feta, sałatkę warzywną z serem i pestkami słonecznika, zielony koktajl owocowo-warzywny oraz morelowo- migdałowe kuleczki. Warsztaty miały na celu nauczyć młodzież wykorzystywania produktów spożywczych i przyczynić się do niemarnowania jedzenia.

W niedzielę 11 lutego w naszej szkole po raz kolejny był depozyt w związku z 41. Biegiem Chomiczówki i 17. Biegiem o Puchar Bielan. Serdecznie dziękujemy 33 wolontariuszom za pomoc.

6.02 klasa 5a na wycieczce. Tym razem w kinie na filmie Akademia pana Kleksa.

Lekcja języka angielskiego w kinie? W naszej szkole to możliwe!
          5 lutego uczniowie klasy 7c uczestniczyli w lekcji języka angielskiego, która odbyła się w nietypowym miejscu. Dzieci wybrały się wraz z panią Małgorzatą Borek oraz panią Martyną Lewandowską do kina Cinema City Arkadia na seans Wonka. Film został wyświetlony w języku angielskim. Celem tych innowacyjnych zajęć było uczenie się języka obcego poza salą lekcyjną - w codziennej sytuacji. Uczniowie mogli sprawdzić w praktyce swoje umiejętności. Po powrocie do szkoły dzieci pisały recenzję na temat oglądanego filmu. Każda okazja jest bowiem dobra do rozwijania kompetencji językowych!

W dniu 1.02.20 na lekcji Przyrody uczniowie pracowali z okularami VR, które zapewniły im zupełnie inne możliwości nauki. Dzięki okularom VR, zakupionym do Laboratorium Przyszłości, uczniowie przenieśli się do innego świata - mogli znaleźć się w wodzie i oglądać: Warunki życia w wodzie. Uczniowie oglądali rekiny z bliska, mogli walczyć ze swoim strachem i stresem próbując uciec przed tym niebezpiecznym żarłaczem. Uczniowie mogli także relaksować się, pływając z rybami w oceanie oraz obserwując życie w wodzie. Takimi umiejętnościami uczniowie mogą dysponować dzięki tej nowej technologii, która zagościła w naszej szkole w Laboratorium Przyszłości. Zdjęcia zostały zrobione aparatem zakupionym w ramach projektu.

Za nami pierwszy kiermasz babeczek wolontariuszy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. 35 wolontariuszy upiekło babeczki!! 😍 Na cele wolontariuszy zebraliśmy 859,50zł! 🤩

26.02.2024 Klasy 5d i 6b gościły w Sejmie RP. Dziękujemy Sylwia Lacek - Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Bielany, Ilona Popławska - Radna Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy, Beata Lajnert - Młodzieżowa Rada Bielan.

Klasa 5e mogła przekonać się, że szacunek do drugiego człowieka jest niezmiernie ważny, a przyjaźń w czasie zagłady II wojny światowej potrafi być prawdziwa i niezmiernie istotna. Wszystko to zawarte zostało w filmie Cudowny chłopak. Biały ptak, który polecamy widzom w każdym wieku. Przy okazji nie mogło oczywiście zabraknąć starterów kinowych...