• listopad

• "Zdrowo i Kolorowo - Wiem co jem" - akcja finansowana przez dzielnicę Bielany m.st. Warszawy.
          Uczniowie bielańskich szkół podczas imprezy prezentują i uczą się jak przygotować zdrowe przekąski.
          Dzieci z klasy 4a i 5e pod opieką p. Głowniak, p. Mielniczuk i p. Ptasznik przygotowali zdrowe ale kolorowe przekąski.
          Zobaczcie jak apetycznie się prezentują.

Małymi krokami zbliżamy się do Kiermaszu Świątecznego SP352, z którego dochód przeznaczony jest na pomoc chorym dzieciom. Uczniowie klas czwartych podczas lekcji techniki tworzą ozdoby świąteczne. Część z nich trafi na kiermaszowe stoiska. Zapraszamy do podziwiania i zakupów 4.12.

Uczniowie kl 4e w ramach projektu Sztuka Emocji podczas zajęć warsztatowych zrealizowali zadanie październikowe - Zaskoczenie. Zdefiniowali pojęcie zaskoczenia, jako emocji. Przedstawili słowem i gestem sytuacje, które wywołały u nich zaskoczenie. Na zakończenie zajęć wspólnie wykonali ,,Drzewo zaskoczeń .

Wystawa prac plastycznych uczniów klas 5
          Makieta architektury romańskiej.

Uczennica klasy 5c Livia Matuszczak zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym "Plastusiowy Pamiętnik". Gratulujemy!

Narodowe Święto Niepodlegolsci uczciliśmy nieoczywistą lekcją historii.

10.11.2023 Klasa 4e w zwiedzała Stadion Narodowy.

9.11 odbyło się spotkanie wolontariuszy podsumowujące dwumiesięczną pracę. Zostały omówione działania wolontariatu na najbliższy czas.

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce dla podopiecznych schroniska. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem vo nas bardzo cieszy
          Zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach.
          Dziękujemy opiekunowie szkolnego wolontariatu

Projekt „Przyrodnicze odkrycia. Warsztaty kreatywne, naukowe i techniczne” – cykl warsztatów dla klas 7 rozwijających zainteresowania przyrodnicze młodzieży. Projekt ma na celu zaznajomić uczniów z metodą naukową jako sposobem poznawania świata. Podczas pierwszego spotkania w dniu 6 listopada, uczniowie dowiedzieli się, jakich zasad powinien trzymać się naukowiec, jak powinien zaplanować swoją pracę i jak to podejście można zastosować w codziennym życiu do pozyskiwania i weryfikacji informacji. Projekt jest prowadzony przez Stowarzyszenie „ROZWIŃ SIĘ” Edukacja, Kultura, Sport, a warsztaty, dzięki dofinansowaniu realizacji projektu ze środków m. st. Warszawy, są bezpłatne dla uczestniczących w projekcie szkół.

W środę 15 listopada odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w badmintonie młodzieży.
          Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie Antonina Pokrzywnicka 7b, Julia Więckowska 8a i Amelia Smoleńska 7b zajęły IV miejsce. Reprezentacja chłopców Mikołaj Kopczewski 8a i Michał Milewski 8a zajęła miejsce VI.

21.11.2023 klasa 5d w Zachęcie Narodowej Galerii Sztuki. Zobaczyliśmy wystawę JERZEGO NOWOSIELSKIEGO oraz uczestniczyliśmy w warsztatach "Jak sztuka wpływa na świadomość".