• Składanie robotów

• Młodzież klasy 8e dostała poważne zadnie! Roboty już śmigają na lekcjach informatyki.

relacja pan: Michał Skoczylas

na zajęciach wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• Orzeł Biały

• "Kto Ty jesteś?

Polak Mały.

Jaki znak Twój?

Orzeł Biały."

Z okazji Święta Niepodległości dzieciaki z klasy 1e wykonały piękne prace plastyczne!

relacja pani Ewelina Tomalak

• Wiem, co jem. Kuchnie świata

• 9 listopada 2022 r. w Szkole Podstawowej 247 odbyło się dzielnicowe wydarzenie "Wiem, co jem. Kuchnie świata". W uroczystości wziął udział Burmistrz Dzielnicy Bielany Pan Grzegorz Pietruczuk, Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Bielany Pani Sylwia Lacek oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie bielańskich szkół. Na stoiskach pojawiły się charakterystyczne dania różnych państw świata. Nasza szkoła prezentowała potrawy kuchni tureckiej. Było pachnąco i bardzo smacznie!

• 3 miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w unihokeja dziewcząt

• Chciałbym poinformować że nasza szkoła zajęła 3 miejsce w Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeja dziewcząt.

3 miejsce w składzie:

Brzezińska Zuzanna

Chadam Pola

Madej Daria

Sękowska Zofia

Staniszewska Matylda

Więckowska Julia

Koniszewska Wiktoria

Sawicka Anna

6aCholewińska Matylda
            Kałan Dominika
            Oleksiejuk Paula
            Olmez Asel
            Tomaszewska Zofia

trener Damian Kaniowski

• Duszki i potworki

• Klasa 1 d uczestniczyła w grze terenowej Duszki i potworki zorganizowanej przez rodziców.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego przestrasznego wydarzenia

Relację wykonała klasa 1d

• Październik w 3a

• Klasa 3a rozpoczęła cykl zajęć z Lesie Młocińskim, spotkała się z harcerzami oraz wzięła udział w apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Koleżanki  przybliżyły dzieciom kulturę Ukrainy i Gruzji w ramach projektu „Państwa”. Nie zabrakło także czasu na miłe spędzanie czasu w ogrodzie szkolnym oraz ciekawej pracy w szkole.

Fot. Renata Płaza

• Pamiętamy

• 3.11.2022 dzieci z klasy 1a odwiedziły groby żołnierzy walczących w trakcie drugiej wojny światowej na cmentarzu Wawrzyszewskim. Dzieci zapaliły znicze na grobach.

Relacja pani Anny Romanowskiej