• Bielański Wieczór Lekkoatletyczny

•

Wrzesień to dobry czas, aby Wasze dzieci poczuły "wspomnienie wakacji". Zapraszamy rodziców z dziećmi 2 września na 5.Bielański Wieczór Lekkoatletyczny na warszawskim AWF-ie ! Dzieci spróbują sił na tartanowej bieżni lekkoatletycznej!

na milusińskich czekają pamiątkowe koszulki i medale oraz moc emocji w 4 kategoriach:

do lat 5 – 60m

6 -8 lat – 100m

9-11 lat – 150m

12-13 lat – 200m

Zapisujcie termin w kalendarzach i swoje dzieci za pomocą formularza👇

Kiedy dzieci biegają...Rodzice też! Dorosłych zapraszamy do wzięcia udziału w:

biegach na dystansach od 100 do 1000 metrów,

skoku w dal

pchnięciu kulą

sztafecie 4x400m

Link do zapisów:

Wydarzenie organizowane przez Urząd Dzielnicy Bielany.

• MiNI Akademia Matematyki

•

MiNI Akademii Matematyki dla dzieci i młodzieży polskiej i ukraińskiej

W ramach projektu nawiazaliśmy współpracę z Bluebird Math Circle, amerykańskimi matematykami, którzy prowadzą sieć kółek matematycznych dla uczniów w Stanach Zjednoczonych.

W ramach tej współpracy zapraszamy, już po raz trzeci, na warsztaty prowadzone we współpracy z Amerykanami. Warsztaty prowadzone są w języku angielskim ( z tłumaczeniami ) i można rozpocząć zajęcia w dowolnym momencie. (każde spotkanie to inny temat) Trzecie warsztaty w poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 18.30 w gmachu Wydziału MINI Pw. Koszykowa 75.   Zajęcia te są dostępne dla dzieci  od 10  do 100 lat.

Zaczynają się od matematycznych zabaw, a kończą na poważnych problemach i twierdzenaich matematycznych.  Zapraszamy  serdecznie również polskie dzieci.  Liczba miejsc bardzo ograniczona (max 25)

Na powyższe zajęcia, ze względów organizacyjnych, obowiązują zapisy poprzez stronę  https://akademia.mini.pw.edu.pl/pl/ukraina  (należy najpierw załozyć konto na stronie, a potem zalogować sie i można zapisywac sie na poszczególne zajęcia)

Ponadto kontynuujemy wszystkie zajęcia w cyklach rozpoczętych w pierwszej części wakacji. Tytaj niestety nie ma już mozliwości zapisów ze względu na brak miejsc.

Więcej szczegółow, dokładne godziny i daty zajęćmznajdą Państwo

na stronie  https://akademia.mini.pw.edu.pl/pl/ukraina

w załączniku znajdą Państwo  aktualny harmonogram wszystkich zajęć wakacyjnych.

więcej informacji  i harmonogram TU:

Harmonogram-zajec-wakacyjnycha_13.07-31.08.pdf

• Zabierz szkołę na wakacje - przypominajka

• Dzień dobry!

Jeszcze tylko dwa tygodnie wakacji i wracamy do szkoły!

Ale tylko do 22 sierpnia 2022 r. do godziny 23.59 czekamy na Wasze zgłoszenia do zabawy "ZABIERZ SZKOŁĘ NA WAKACJE"!

Zdjęcia wysyłacie na adres etomalak@eduwarszawa.pl

Każde nadesłane zgłoszenie dostaje odpowiedź od razu po przeczytaniu. Jeśli nie ma odpowiedzi, może to znaczyć, że mail nie dotarł i trzeba wysłać go jeszcze raz, może podzielić na dwa mniejsze maile...

I pamiętajcie, nie trzeba daleko wyjeżdżać, tu liczy się kreatywność

czekamy na Wasze prace