• Ekologiczny projekt dla młodzieży - Brygada Porządkowa

• Dołącz do Brygady Porządkowej i stań się ekoinfluencerem/ekoinfluencerką!

Fundacja Zwalcz Nudę serdecznie zaprasza uczniów i uczennice naszej szkoły w wieku od 13 do 17 lat do udziału w projekcie Brygada Porządkowa! Jeśli interesujesz się mediami społecznościowymi, zależy Ci na ekologii i troszczysz się o nasze środowisko – to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Na czym polega projekt? W skrócie jest to inicjatywa na rzecz klimatu i środowiska! Fundacja przygotowała:

· Szkolenia z zakresu ochrony środowiska, klimatu, mediów społecznościowych i bezpieczeństwa w Internecie.

· Spotkania integracyjne.

· Wycieczki do miejsc związanych z ekologią, mediami społecznościowymi i działalnością obywatelską.

· Warsztat z influencerami.

· Ekowyzwania dokumentowane na Twoich mediach społecznościowych.

Jak dołączyć? Wypełnij formularz na www.zwalcznude.pl/brygada-porzadkowa. Ze zgłoszeń Fundacja wybierze 40 uczestników i uczestniczek.

Projekt dofinansowany przez Rządowy Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Za treść odpowiada Fundacja Zwalcz Nudę.

#BrygadaPorządkowa