• Różowa skrzyneczka

• W tym roku nasza szkoła dołączyła do akcji Młodzieżowej Rady Bielan "Różowa skrzyneczka". Bardzo dziękujemy za obecność na starcie akcji Pani radnej Monice Szadkowskiej oraz  Panu burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi za pomoc w zaopatrzeniu.

• Wycieczka 1a

• 20 września klasa Ia pojechała na wycieczkę do Manufaktury Cukierków. Dzieci zapoznały się ze sposobami robienia masy cukierkowej, zagniatania i barwienia ciasta na różne kolory. Każde dziecko samodzielnie wykonało lizaka.

relacja pani A. Romanowskiej

• Sportowe informacje

• 20 września 2022 r. w AWF Warszawa odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w biegach przełajowych. Dwójka naszych uczniów uzyskała wyniki promujące ich do udziału w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży:

Klaudia Budzik z klasy 8c, 5 miejsce

Antoni Kędzierski z klasy 6a, 9 miejsce.

relacja pana M.Kaczorowskiego

• Siatkówka

• W minionym tygodniu z wielką przyjemnością poprowadziliśmy pokazowe lekcje siatkówki.

Zajęcia odbyły się pod okiem naszych nauczycieli i trenerów UKS G-8 Bielany.

Dziękujemy za miły czas i zaangażowanie!

Zapraszamy na treningi siatkówki.

relację przygotowała pani Ewelina Sochacka

• Laboratoria przyszłości - wrzesień 2022

• Zaczynamy przygodę z Laboratoriami Przyszłości! Zakupiony sprzęt rozpakowujemy, uczymy się obsługi i powoli wykorzystujemy na zajęciach! Jako pierwszą testujemy kamerę! Cudowne dzieciaki z klasy 1e w ubiegłym tygodniu oswajały się ze sprzętem i uczyły wypowiadać w takich niecodziennych okolicznościach...

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym prezentują ulubione zabawki.

#LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

Kolejny tydzień - kolejny vlog. Cały tydzień na swoich zajęciach dzieciaki z klasy 1e nagrywały vloga!

Zapraszamy!

Na świetlicy ruszyły prace manualne! Zajęcia na sprzęcie zakupionym w ramach Laboratoriów Przyszłości prowadzą panie: Dorota Borowicz-Łochina i Elżbieta Ptasznik.

Kolejna lekcja zajęć manualnych:

I kolejne wideo klasy 1e! tym razem Farma Dyń

• Tydzień w 1e

• Dużo się działo :) rozpakowanie do szufladek, piersze przerwy, obiady, wf, informatyka, plastyka, zabawy integracyjne... :)

• Sukces na Festiwalu Sportów Plażowych

• Chciałbym poinformować że nasza szkoła wzięła udział w Festiwalu Sportów Plażowych w piłce siatkowej kategorii dziewcząt i chłopców.

Chłopcy zajęli 1 miejsce w składzie:

1 Władysław Kowalski

2.Jerzy Cieplik

3.Franciszek Chmiel

4.Piotr Radomyski

5.Marcel Romaniuk

6.Patryk Rubnikowicz

Dziewczyny zajęły 4 miejsce w składzie :

1.Anna Gnatowska

2. Zofia Baginskia