• Klasa 4e

•  wraz z rodzicami podzieliła się smakołykami świątecznymi zostawiając je w JADŁODZIELNI przy pływalni ul. Conrada.

Bardzo prosimy o uzupełnianie w miarę możliwości na bieżąco. Zawsze coś nam zostaje i możemy się podzielić z potrzebującymi.

Wesołych Świąt życzy klasa 4e z wychowawczynią

• Kiermasz świąteczny 2022

• Nowa galeria Kiermasz 2022 została dodana do albumu fotograficznego

"Bardzo dziękujemy całej społeczności szkolnej: uczniom i ich rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom administracji za ogromne zaangażowanie w tegoroczny kiermasz świąteczny. Zebraliśmy 25 403,22 zł. Zebrane fundusze pomogą potrzebującym dzieciom. Pozdrawiamy Organizatorzy Kiermaszu Rada Rodziców"

• Lekcja kleksografii - klasa 4B

• Na kartki wylewaliśmy trochę atramentu, zaginaliśmy papier, rozwijaliśmy go, a następnie zastanawialiśmy się, co przedstawia otrzymany kleks. Dzieci miały za zadanie również opisać, co widzą na swoich kartkach, niektórzy uczniowie tworzyli wierszyki o tym.

• Kalendarze adwentowe

• Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie na kalendarz adwentowy. Doceniamy Waszą kreatywność zwłaszcza w zadaniach jakie zaproponowaliście na czas adwentu.

• 1e w Laboratorium Ciemności

• Dzisiejszy świat potrzebuje empatii i tolerancji. Zrozumienie i zauważenie potrzeb innego człowieka to dla każdego ważna lekcja życia społecznego.

Jak radzą sobie osoby niewidome, słabowidzące i jak im pomagać?

Na te i inne pytania dostaliśmy odpowiedź podczas warsztatów w Polskim Związku NIEWIDOMYCH

Dziękujemy tacie Poli za opiekę!

relacja Ewelina Tomalak

• Żółty talerz

• 13 grudnia nasze klasy 1a, b, e brały udział w warsztatach kulinarnych online.

Warsztaty realizowane były przez Kulczyk Fundation w ramach programu Żółty talerz.

Bardzo nam się podobało!

Dużo wiemy o potrawach świątecznych, a cenne wskazówki wykorzystamy w domu!

Dziękujemy!

relacja wykonana sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• 1b dokarmia ptaki

• Klasą 1b nie zostawi ptaków w potrzebie podczas zimy. Dziękujemy dziadkowi Wojtka oraz Karolowi za piekne karmniki!:)

relacja Aleksandry Glibowskiej

• Nagrody w konkursie o Powstaniu Warszawskim

• Tamara Jurczyk i Nikodem Kwiatkowski otrzymali dyplomy jako laureaci w konkursie o Powstaniu Warszawskim. Oboje przygotowali prace literackie - listy do powstańców. Dodatkowo Tamara pokusiła się o przygotowanie pracy plastycznej, która również została nagrodzona.

• W klasie 1e

•  odbyły się warsztaty z udziałem rodziców, podczas których przygotowaliśmy ozdoby na nasz szkolny Kiermasz świąteczny.

Było miło, kolorowo i bardzo kreatywnie!

W poniedziałek 12.12 zapraszamy do stoiska klasy 1e

• W klasie 3a

• odbyły się warsztaty z udziałem rodziców, podczas których przygotowaliśmy ozdoby na nasz szkolny Kiermasz świąteczny. Zapraszamy w poniedziałek do naszego stoiska!

Fot. Renata Płaza