• 7a

• Klasa 7a była na wycieczce w Centrum Nauki Kopernik na warsztatach z  chemii robotyki.

Jak widać było ciekawie 💪👍👍

• Matematyka w 2c

• Na lekcji matematyki w klasie 2c wykorzystywaliśmy smartfony Rozwiązania zadań były zapisane w kodach qr. Wszystkie drużyny świetnie sobie poradziły!

przygotowanie relacji i zajęć: pani Mariola Kostyra

• Wyniki konkursu kuratoryjnego - angielski

• Do kolejnego etapu - rejonowego - z konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego przechodzi 2 uczniów

Michał Szura klasa 8b - 35 pkt

Antoni Kowalski klasa 8d - 31 pkt

Serdecznie gratulujemy!!!

Golus Wioletta

• Sałatka jarzynowa w 1a

• 18 listopada uczniowie klasy 1a wzięli udział w projekcie Kulczyk Foundation Żółty Talerz promującej zdrowe odżywianie.

Dzieci wykonały sałatkę jarzynową.

Wcześniej odbyły się zajęcia promujące jedzenie warzyw i owoców.

Samodzielne krojenie warzyw i degustacją sałatki sprawiły dzieciom bardzo dużo radości.

relację przygotowały panie : Anna Romanowska i Małgorzata Skonieczna

• VII Igrzyska Przedszkolaka

• 16 listopada w naszej szkole odbyły się VII Igrzyska Przedszkolaka, w których wzięły udział cztery przedszkola:Przedszkole nr 340 KASZTANOWEGO LUDKAPrzedszkole nr 327 KOLOROWA KRAINAPrzedszkole nr 328 AKADEMIA POD CZEREŚNIĄPrzedszkole nr 422.Nie zabrakło uśmiechów, sportowej rywalizacji i wspaniałej zabawy. Na Igrzyskach gościliśmy panią Sylwię Lacek - zastępczynię Burmistrza Dzielnicy Bielany, pana Włodzimierza Piątkowskiego - zastępcę Burmistrza Dzielnicy Bielany, pana Andrzeja Malinę - zastępcę Burmistrza Dzielnicy Bielany, pana Ryszarda Zakrzewskiego - radnego Dzielnicy Bielany oraz dyrektorów i nauczycieli wyżej wymienionych przedszkoli. Igrzyska poprowadziły nasze nauczycielki wychowania fizycznego Kamila Chocka oraz Ewelina Sochacka.Dziękujemy wszystkim za udział w Igrzyskach i rywalizację w duchu fair-play. Zwycięzcom gratulujemy!

• Notatka z naszej Kroniki - Narodowe Święto Niepodległości

• Podczas uroczystości upamiętniliśmy profesora Zbigniewa Wójcika - historyka, piłsudczyka, opozycjonistę tworzącego na Chomiczówce, nieopodal naszej szkoły.

Uroczystość uświetnił biograf profesora dr Mariusz Kolmasiak, który dokonał odsłonięcia pamiątkowej tablicy.

Warszawa dn. 10.11.2022r.

uroczystość przygotowały panie:Beata Jacórzyńska i Aneta Głowniak

• Gratulacje!

• Chciałbym poinformować że nasza szkoła wygrała Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w unihokeja dziewcząt w kategorii młodzieży.

1 miejsce w składzie:

8c

Bagińska Zofia

Gnatowska Anna

Krakowiak Wiktoria

Prasolik Maja

Sokołowska Natalia

8e

Fudala Oliwia

Kasperska Marta

Siebuła Antonina

Staniszewska Monika

trener Damian Kaniowski

• Wolontariat w październiku

• Wolontariuszom z naszej szkoły serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę dla naszych "małych braci" ze schroniska. Zebraliśmy liczne ręczniki, koce, karmę

• 1a w Mediatece

• W dniu 14.11 klasa Ia uczestniczyła w bardzo ciekawych zajęciach w Mediatece.

Dzieci budowały z klocków, tworzyły muzykę i rysowały na komputerze.

• Gratulacje dla Krystiana

• 8 listopada 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Marii Gwizdak odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursie „Plastusiowy pamiętnik”.

W konkursie brało udział 160 prac z prawie 30 placówek oświatowych ( przedszkolaków i uczniów z Bielańskich szkół). Krystian Bernard, uczeń klasy 5c, zajął 2 miejsce w kategorii wiekowej 9-12 lat reprezentując naszą szkołę 352 w pozaszkolnym konkursie plastycznym.

Gratulujemy !

relację nadesłała pani Agnieszka Bernard