• Witaj Wiosno!

• Wracamy do naszej tradycyjnej wystawy wiosennych kwiatów! Fantastyczna akcja dzieciaków i nauczycieli z grup 0 - 3.

Każda klasa przygotowała przepiękne, kolorowe, radosne kwiaty, które można podziwiać na korytarzu na pierwszym piętrze!

A już 21 marca wyruszymy na wiosenny spacer i wręczymy nasze dzieła mieszkańcom Chomiczówki!

Relacja przygotowana przez nauczycieli klas 0 - 3

więcej zdjęć niebawem

• Klasa 1e

• Fotorelacja z wyciecki do Kina Muranów na wzruszający sens o Filonku Bezogonku...

dziękujemy mamie Antka za opiekę

• Podziękowania dla wolontariuszy

• 14 marca odbyło się uroczyste spotkanie wolontariuszy z przedstawicielami fundacji Świat na Tak, z panią prezes Joanną Fabisiak, panią burmistrz Sylwią Lacek. Spotkanie odbyło się dzięki gościnności Pani Agnieszki Kowalskiej, Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Marii Gwizdak.

Podczas spotkania wolontariusze otrzymali podziękowania za udział w zbiórce artykułów spożywczych dla bielańskich seniorów. Dzięki naszemu wsparciu udało się rozdać 120 świątecznych paczek żywnościowych.

Dodatkowo wolontariusze mieli okazję wziąć udział w warsztatach i poznać swoich nowych kolegów z innych bielańskich szkół. Zapraszamy do fotorelacji.

• 1a w Lesie

• 10 marca klasa Ia uczestniczyła w wycieczce do Lasu Młocinskiego.

Przewodnik Lasów Miejskich oprowadzala dzieci po ścieżce edukacyjnej.

Dzieci poszukiwały oznak wiosny. Uczestniczyły też w konkursach przyrodniczych. Dzieci zapamiętały wiele ciekawostek z życia leśnych zwierząt.

relacje przygotowała pani Anna Romanowska

• Wyróżnienie w konkursie "Zdrowo Nakręceni"

• Nasza szkoła brała udział w konkursie "Zdrowo Nakręceni" organizowanym przez Kulczyk Foundation. Nagraliśmy film i dostaliśmy wyróżnienie!

Nagrodą jest udział w warsztatach kulinarnych dla jednej z klas.

film nagrano sprzętem Laboratoria Przyszłości

• Piątek w klasie 1e.

• Dziewczęta zorganizowały swoim kolegom słodki Dzień Chłopaka. Cała klasa uczyła się korzystać z zegara!relacja Ewelina Tomalak

• Dzień kobiet 1a

• 8 marca chłopcy z klasy 1a przygotowali dziewczynom niespodzianki. Każda z nich dostała kolorowe małe zwierzątka i lizaki.Dziewczynki były bardzo zadowolone. Chłopcy nie zapomnieli też o swoich nauczycielkach.relacja Anna Romanowska

• Średniowieczny port@l - lekcja muzealna w Muzeum Narodowym klasy 4e

• Podróż w czasie, podczas której przeistoczyliśmy się w detektywów i poszukiwaczy skarbów. Dzięki dziełom sprzed 600 lat dowiedzieliśmy się, jak żyli i czym się interesowali ludzie w średniowieczu, a także poznaliśmy dwa style sztuki tego okresu – romański i gotycki.

• Wieści z wolontariatu

•

3 marca odbyły się eliminacje zgłoszonych Wolontariuszy do XXX  Bielańskiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”,  którego organizatorem jak co roku jest Burmistrz Dzielnicy Bielany m. st. Warszawy Pan Grzegorz Pietruczuk.

Naszymi reprezentantkami były Barbara Wysocka z kl. 4f i Zuzanna Serkis kl. 8b.