• Klasy 0 - 3

• Grudzień 2023

• 13.12.2023 Filharmonia dla dzieci. Góralski koncert. Klasa 1e.

• 13.12.2023 Klasa 3a podczas warsztatów świąteczny las w słoiku.

• 13.12.2023 Klasa 3a w Mobilnym Planetarium.

• 06.12.2023 Mikołajki w 1e.

• 06.12.2023 Zapach pierniczków, roześmiane głosy dzieci, wymarzone prezenty, dźwięki świątecznych piosenek… To muszą być mikołajki w klasie 2 d.

• Mobilne Planetarium

• Odwiedziło nas Mobilne Planetarium Syriusz. Uczniowie naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję, aby przeżyć niezapomnianą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. Odwiedziliśmy obiekty Układu Słonecznego, zdobyliśmy wiedzę na temat orientacji na niebie, ruchu sfery niebieskiej, gwiazdozbiorów, ruchu Słońca i planet.

• Mikołajki w 1b

• Klasę 1d odwiedził wyczekiwany Mikołaj.

• Mali podróżnicy z klasy 1d. Żaden środek komunikacji miejskiej nam nie straszny :)

• Spotkanie klasy 1d z pisarką, poetką Panią Barbarą Szelągowską oraz ilustratorką Moniką Jędrychowską oraz wycieczka do Minicity w Koneserze.

• Fantastyczna przygoda klasy 1d w Minicity w Koneserze na Pradze.

• Galeria Młociny - wystawa dydaktyczno - naukowa autorstwa Centrum Nauki Kopernik pt. Umysł przyłapany.

• Klasa 1d odwiedziła niedawno Centrum Arkadię, gdzie wzięła udział w warsztatach Pana Kleksa oraz Filharmonię dla dzieci.

• Klasa 1b i 1d dekorują wspólnie swoją klasę. Gdy tylko czas pozwoli pod okiem Pani Małgorzaty Hernik i Pani Doroty Borowicz - Łochina dzieci z wielką przyjemnością oddają się radosnej twórczości plastycznej.