• Klasy 0 - 3

• Listopad 2023

• 06.11.2023r. W 2c praca na lekcjach wre... wykonanie wiersza Grzyby oraz obliczenia pieniężne na edukacji matematycznej.

• W dniu 09.11.2023r. Klasa 2 a zorganizowała dla klas 0-3 apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce patriotycznej.
            W czasie apelu zostały rozdane dyplomy i nagrody z przeprowadzonego konkursu recytatorskiego.
            Anna Romanowska​​​​

• 09.11.2023r. Obchody Święta Niepodległości Polski - 11 listopada w klasie 2c.

• 10.11.2023r. Listopadowa zabawa w ogrodzie i liście na matematyce w klasie 2c.

• WARSZTATY KULINARNE

• Klasa 1c uczestniczyła w warsztatach kulinarnych, podczas których dzieci własnoręcznie przygotowały smakowite pizze. Było pysznie!

• Klasa 3a Lekcja biblioteczna w Mediatece.

• WARSZTATY O KOSTCE RUBIKA

• W klasie 1c odbyły się warsztaty o kostce Rubika.
          W bardzo interesujący sposób poprowadził je Michał z klasy 4a.
          Układanie kostki Rubika rozwija logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną i kreatywność. Zachęcamy do tej formy nauki i rozrywki.
          Michał bardzo Ci dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

• KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

• Przygotowania do Kiermaszu Świątecznego czas zacząć! Klasa 1c podczas warsztatów z udziałem Rodziców przygotowała piękne ozdoby i udekorowała pierniczki. Było miło, pachnąco i bardzo twórczo.
          Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i mile spędzony czas.

• TEATRZYK JARZYNOWA AWANTURA

• 28 listopada 2023r. klasa IIe wystąpiła przed uczniami klas pierwszych, drugich i zerówką z teatrzykiem pt. Jarzynowa awantura. Mali aktorzy odtworzyli rozmowy, jakie prowadziły między sobą warzywa. Teatrzyk cieszył się dużym zainteresowaniem młodych widzów.

• 29.11.2023r. Wycieczka klasy 3a do kina.

• ANDRZEJKOWA IMPREZA REKREACYJNO- SPORTOWA

• W dniu 29 listopada klasy 2a i 2e wzięły udział w andrzejkowej imprezie sportowo - rekreacyjnej w CRS Bielany.

• WARSZTATY W KLASIE 3d

• Uczniowie klasy 3d uczestniczyli w fantastycznych warsztatach prowadzonych przez mamę Frania, podczas których przygotowywali choinki na klasowe stoisko na Kiermasz świąteczny. W czasie zajęć dzieci pod czujnym okiem Pani Magdy posługiwały się wiertarką oraz pistoletami do kleju na gorąco, odmierzały, wycinały i sklejały elementy. Zajęcia pochłonęły całą ich uwagę. Bardzo dziękujemy Pani Magdzie za wspaniałe zajęcia.

• WARSZTATY ARCHEOLOGICZNE KL. 3d

• Uczniowie klasy 3d uczestniczyli w warsztatach archeologicznych, podczas których dowiedzieli się, na czym polega praca archeologa, poznali narzędzia archeologiczne, dotykali wielu przeróżnych starożytnych przedmiotów, wzięli udział w wykopaliskach oraz sklejali w całość połamane repliki zabytków.

• MIKOŁAJKI W 2A

• Mikołajki 2023 r. klasa 2A

• ZAJĘCIA W 2 A

• Klasa 2 a początek grudnia miała bardzo pracowity. Najpierw dzieci robiły mydełka, potem ozdabialy pierniki na kiermasz świąteczny, robiły zielniki, oraz stonogi że skarpetek. Wszystkie zajęcia bardzo im się podobały.

• WYCIECZKA DO FILHARMONII

• Klasa 1c na wycieczce do Filharmonii dla dzieci na spektaklu pt. Zima z góralami.

• Mikołajki w klasie 1c.