• Mydełka w 1d

• Klasa 1d miała ogromna przyjemność uczestniczyć w warsztatach mydlarskich , które zorganizowała dla nas Pani Dorotka ze świetlny 🙂 była świetna zabawa, dzieci zachwycone i szczęśliwie 🙂Dziękujemy Pani Dorotko 😘

• Wycieczki klasy 2d

• W maju dzieci z klasy 2d wyjechały do Wioski Pod Kogutem i zwiedzały Stare Miasto. Brały również udział w warsztatach tworzenia i wypiekania pizz w pizzerii Lolo Rosso. To był fantastycznie spędzony czas.relację przygotowała Ewa Żakiewicz

• Dzień dziecka kl. 1e oraz 2b

• Klasy 1e oraz 2b już dziś świętowały Dzień Dziecka! Było kino i ten upragniony, najlepszy, jedyny i cudowny popcorn!

relację przygotowały panie E.Tomalak, O.Domańska

• Zielona szkoła klasy 3a i 3e

• W dniach 23-25 maja obie klasy podążały szlakiem zamków krzyżackich. Zwiedziliśmy Toruń, Malbork, Gniew, Grudziądz i Chełmno. Pogoda i humory dopisywały, a gęsi dzielnie nam towarzyszyły :)

Planetarium, warsztaty z szermierki, zdobycie Klimka czy wędrówka krętymi zamkowymi korytarzami to tylko kilka z atrakcji...

Wspaniały czas pełen emocji, nauki i rozrywki. Na pewno pozostanie na długo w pamięci dzielnych podróżników.

Fot. Renata Płaza

• Mistrz Ortografii

• 30 maja w Szkole Podstawowej nr 247 odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Bielańskim Konkursie I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii. Naszą szkołę wspaniale reprezentowali laureaci Konkursu: Aleks, Karol, Staś, Piotrek, Bartłomiej i Mikołaj.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. Renata Płaza

• Piknik Rodzinny 2023

• Nowa galeria Piknik Rodzinny 2023 została dodana do albumu fotograficznego

27 maja odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców we współpracy z pracownikami szkoły. Gościliśmy min pana burmistrza Grzegorza Pietruczuka i panią wiceburmistrz Sylwię Lacek.

Uczniowie klas 0-3 mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów wokalnych, tanecznych, zaprezentować swoje hobby pod okiem trenerów. Oprócz tego każda z klas przygotowała stoiska z atrakcjami takimi jak warkoczyki, malowanie buzi, kącik naukowy i wiele innych. Nie mogło się obyć bez strefy gastronomicznej z grillem i kawiarenką z pysznymi ciastami i ręcznie robioną lemoniadą.

• Konkurs Komiksowy

• Nasi uczniowie po raz kolejny brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Młody Twórca Komiksu. Tegoroczne hasło VII edycji brzmiało: Zaginione miasta, krainy i planety. Bardzo miło nam ogłosić, że Alicja Rosiak z klasy 5b zajęła trzecie miejsce. Natomiast prace Nikodema Kwiatkowskiego (klasa 5b) i Poli Chadam otrzymały nagrodę specjalną.

Wielkie brawa!

• Kl.1a kierunek Mediateka

• Po udanym seansie filmowym coś dla osłody,czyli upragnione lody. Królował smak Nutella z różnymi posypkami. I tak zakończyliśmy 3 dniowy wojaże po naszej Warszawie.

Relacja Małgorzata Skonieczna i Anna Apanasiuk.

• Język polski klas 5b i 5c

• Na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 uczniowie klas piątych musieli zmierzyć się z książką Małgorzaty Musierowicz pt.: Kłamczucha.

W celu podsumowania zmagań uczniowie klasy 5b i 5c przygotowali profile Anieli Kowalik, która kłamała jak z nut.