• Uczniowe z klasy 1d

• byli na cudownych wycieczkach : pierwszego odwiedzili Lotnisko Bemowo , drugiego dnia dzieci miały okazje spędzić czas w Ośrodku Szkolno Wychowawczym dla dzieci niewidomych w Laskach , zaś trzeciego dnia byliśmy w Kinie Cinema City

• klasy 1b, 1e

• Dzieciaki z klas 1b oraz 1e ostatnie dwa dni spędziły na długich spacerach! Odwiedziliśmy Łazienki Królewskie i Stare Miasto. Gry miejskie to świetny sposób na poznanie Warszawy!

Bardzo, bardzo dziękujemy dzielnym mamom, tacie i babci naszych uczniów za fantastyczną pomoc, opiekę i zaangażowanie!

wychowawczynie: pani A.Glibowska i pani E.Tomalak

• Pijalnia Czekolady E.Wedla

• Uczniowie kl. 1a zgłębiali wiedzę na temat  kiedyś magicznego napoju, a teraz zwanego czekoladą. Najwieksza zabawa była przy ozdabianiu pierników białą czekoladą. Który pierwszoklasista nie lubi czekolady 😀

Relacja Małgorzata Skonieczna

• Klasa 1a w Narodowym Muzeum Techniki

• Klasa 1a w Narodowym Muzeum Techniki. Podczas zwiedzania uczniowie mieli okazję zobaczyć jak wyglądały pierwsze komputery. Poznali historie żeglugi i w jaki sposób zmieniały się środki transportu.

Relacja Małgorzata Skonieczna

• A w bibliotece...

• W dniach 8-12 maja w bibliotece szkolnej jak co roku z okazji Tygodnia Bibliotek Szkolnych odbył się konkurs "Zagadkowy misz-masz". Każdy uczeń odwiedzający w tych dniach bibliotekę mógł wylosować zagadkę a w zamian za poprawną odpowiedź otrzymywał słodką nagrodę. Zagadki dotyczyły biblioteki i książek odpowiednio do poziomu klas 1-3 i 4-8.

Zabawa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

• Gala "Ośmiu Wspaniałych"

• 16 maja odbyła się uroczysta Gala XXX stołecznej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych połączona z jubileuszem 25 lat działalności Fundacji "Świat na Tak". Gala obyła się w Teatrze Polskim im. Arnolda Szymona przy ul. Karasia 2. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas 4f, 6a, 7a i 8b.

relacja pani Marty Sobocińskiej

• Gratulacje!

• 17.05. 2023 odbyło się uroczyste rozdanie nagród w 13 edycji Warszawskiego Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka. Uczeń naszej szkoły - Nikodem Kwiatkowski zajął II miejsce.

Wyjątkowym wyróżnieniem było wydanie jego utworu w Tomiku Poezji.

Naszemu poecie życzymy dalszych sukcesów!

relacja pani Katarzyna Gradowska

• Uczniu, przygotuj swój rower na aktywne dojazdy ze Szkolnym Serwisem Rowerowym!

• 31.05.2023r. w godzinach od 07.00 do 15.00 będzie możliwość bezpłatnego przeglądu technicznego jednośladu na terenie naszej szkoły w ramach kampanii Rowerowy Maj. Przyprowadź swój pojazd, a serwisanci sprawdzą jego stan techniczny, dokonają drobnych napraw, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z rowerami. Z usług Szkolnego Serwisu Rowerowego w pierwszej kolejności mogą skorzystać uczniowie, a w przypadku wolnych miejsc także nauczyciele i rodzice/opiekunowie. Serdecznie zapraszamy!