• Wrzesień 2023

• 15 września w świetlicy obchodziliśmy Dzień Kropki! Tradycja podpowiedziała nam abyśmy ten dzień uczcili Kropką. Zajęcia z klasą 1E przeprowadziła Pani Joanna.
      • 20.09.2023 Podczas zajęć plastycznych w Świetlicy, klasa 1b wykonała jesienne drzewa na kartkach papieru z użyciem kolorowego piasku.

• 25.09.2023 W poniedziałek dzieci z klasy: 1a, 1b i 1d wykonały prace plastyczne pt. ,,Jesienne drzewa''. Zajęcia odbyły się w ramach cotygodniowych, świetlicowych warsztatów pt. ,,Sprawna rączka" z Panią Małgorzatą H.

• 26.09.2023 Klasa 3b podczas zajęć w świetlicy z Panią Joanną Baranowską, wykonała pracę plastyczną pt. „Jesienne drzewa”.

• 26.09.2023 Z okazji Dnia Grzyba uczniowie klasy 1c na zajęciach tematycznych w świetlicy poznali między innymi: grzyby jadalne i trujące, budowę grzyba, zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas grzybobrania. Dzieci na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną oraz wysłuchały piosenki pt.„Rudy rydz”.