• Rozdanie nagród za konkurs plastyczny Chomiczek. Gratulujemy!

• Dnia 15.04.24r. w świetlicy szkolnej odbył się kolejny, trzeci już w tym roku szkolnym pokaz mody, tym razem wiosennej. Wiosna zawitała do nas na dobre.

Dziękujemy.

• 12.04.2024                                   Wyniki konkursu plastycznego ”Chomiczek”

Nagrodzenie w kategorii oddziałów przedszkolnych:

I miejsce - Maria Błaszczyk SP 352

Wyróżnienia -Zofia Mróz SP 289

- Aleksandra Zięba SP 77

- Helena Pankowska SP 77

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 19.04.24r. o godz. 10.00 na holu świetlicowym (parter).

W późniejszym terminie nagrody będą do odebrania w świetlicy szkolnej .

Serdecznie gratulujemy!

•  25.03.2024r. Wielkanocny klimat w Świetlicy.

• 08.03.2024 Dzień kobiet w świetlicy

• 07.03.2024 Zwycięzcy konkursu talentów w świetlicy. Gratulujemy!

• Dzień piegów - W dniu 01.04.2024 w świetlicy pojawiły się makijaże w postaci kolorowych i cekinowych piegów.

• 29.02.2024 Prace konkursowe dzieci z klas 0-3 - Portret Babci i Dziadka.

• 26.02.2024 Fotorelacja z konkursu: ,,Na maskę karnawałową" - wystawa, wręczenie dyplomów oraz nagród.
        Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom.
      • "Mam talent" w świetlicy szkolnej.
        W dniu 21 lutego odbył się konkurs "Mam talent". Uczniowie prezentowali swoje talenty śpiewając, grając na instrumencie, tańcząc.
        Pokonywali dużą tremę i wypadli fantastycznie. Wielkie Gratulacje!
      • 14.02.2024 Walentynkowa zabawa w świetlicy - Randka w ciemno.

• W dniu 7.02.2024 odbył się w świetlicy szkolnej bal karnawałowy. Były tańce, pokaz mody, pizza, słodkości i soczki. Dziękujemy za super zabawę.

• 02.01.2024 Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział w I edycji konkursu szkolnego dla klas 0-8 ,, Anioł Bożonarodzeniowy". Wszystkie nagrody oraz dyplomy zostały już rozdane, a prace pokonkursowe można było podziwiać oraz zakupić podczas kiermaszu szkolnego przy stoisku świetlicy.

• 29.12.2023 Spotkanie z psem, podopiecznym pani Iwony - finał zbiórki Świetlica dla czworonogów.

• 06.12.2023 Dziś do Świetlicy zawitał Mikołaj. Była prezentacja o św. Mikołaju, karaoke z kolędami i rozdawanie upominków dla świetliczaków.

• Andrzejki w świetlicy

30.11.2023r. Była zabawa, wróżby i pięknie przebrani uczestnicy. Dziękujemy wszystkim osobom za udział, szczególnie wolontariuszom!

• świetlica dla czworonogów

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serce i przynieśli dary na zbiórkę dla podopiecznych pani Iwony. Dziękujemy, że można na Was liczyć 💓

• 27.11.2023r. Świetlicowy pokaz mody - ,,Postacie z Bajek".

• Kolejne piękne zabawki dla naszych Świetliczaków. Super zabawy!

• Co piątek nasze świetliczaki uczestniczą w zajęciach Słuchowiska. Zaczynamy od przepięknej interpretacji Edyty Jungowskiej książek Dzieci z Bullerbyn, Pożyczalskich i Detektyw Blomkvist. Po wysłuchaniu powstają prace plastyczne, które już wkrótce również będzie można oglądać w naszej galerii.

• Nowości w świetlicy ciąg dalszy.

Zakupiona została nowa wykładzina, piękne kolorowe pufy i materacyki. Wszystko po to,żeby nasi uczniowie mogli miło spędzać czas na holu, odpoczywać i bawić się z rówieśnikami. Miłego pobytu w świetlicy:)

• Jesienny pokaz mody.

Dziś tj. 30.10.2023r. odbył się organizowany przez świetlicę jesienny pokaz mody.
        Dzieci zaprezentowały swoje stroje 🙂
      •  Pasowanie na Świetliczaka.

W dniu 26.10.2023r. odbyła się w naszej świetlicy uroczysta ceremonia pasowania na Świetliczaka. Gościem honorowym była p.dyrektor Beata Skrońska. Uczniowie wszystkich klas pierwszych złożyli przysięgę, otrzymali dyplom i pamiątkową przypinkę oraz słodki drobiazg. Uroczystość zakończyły salwy z kolorowym konfetti, które zostaną uczniom na długo w pamięci.

Świetliczaki, witajcie na naszym świetlicowym pokładzie! Niech ten czas spędzony w świetlicy będzie dla Was czasem radości, bezpieczeństwa i dobrej zabawy.

• Świetlicowy konkurs ,,Portret nauczyciela" - wystawa prac.

• Piątkowy ,,Dzień Chłopaka" w świetlicy szkolnej.

Wszyscy chłopcy uczęszczający do świetlicy w piątek z okazji swojego święta otrzymali: medale oraz słodki upominek.

• Zabawy na ,,Magicznym Dywanie" w świetlicy szkolnej.

Wykonanie: Monika Mazurkiewicz

• Ciąg dalszy nowości w świetlicy 🙂

Zdjęcia: Monika Mazurkiewicz
      • Świetlicowe przytulaczki czekające na smuteczki i chętne do radosnej zabawy.

Opis i zdjęcie: Monika Mazurkiewicz.

• Miło nam poinformować, że od ubiegłego tygodnia dzieci mogą korzystać w świetlicy z biblioteczki 🙂

Opis i zdjęcie: Monika Mazurkiewicz.

• Z wizytą w świetlicy

Nasza nowa i piękna świetlica zaprasza dzieci do środka.

Wykonała: Monika Mazurkiewicz.

• ŚWIETLICA W OBIEKTYWIE

Fotorelacja z placu zabaw

Korzystając  z pięknej pogody, często przebywamy podczas zajęć w świetlicy na placu zabaw.

Wykonała: Monika Mazurkiewicz.