• Ogłoszenia

Świetlica czynna w godzinach 7.00 - 17.30

09.01.2024 22:11
        Szanowni Państwo

Dnia 07.02.2024r. o godz. 15.00 planujemy zorganizować w świetlicy BAL KARNAWAŁOWY połączony z pokazem mody karnawałowej, dyskoteką i poczęstunkiem. Będzie kolorowo, karnawałowo i wesoło. Informujemy wcześniej, żeby mieć czas na przygotowanie kostiumów. Liczymy na Was:))

Świetlicowe Andrzejki

28.11.2023 21:54
        Szanowni Państwo

Dnia 30.11.23r. w czwartek zapraszamy uczniów z klas 1-3 na zabawy andrzejkowe w naszej świetlicy. Przewidujemy wróżby, zabawy i dyskotekę.Zaczynamy o godzinie 15.00, przebrania mile widziane.

Anita Sosnowska- kierownik świetlicy

świetlica dla czworonogów

15.11.2023 21:28
        Szanowni Państwo,

Są miejsca, o których niewielu pamięta,bez szyldów i reklam z dala od dużych miast, które
        w znacznym stopniu dbają o swoich czworonogów.Znaleźliśmy miejsce,do którego POMOCY ciężko jest dotrzeć.Świetlica postanowiła wyszukać taką sprawdzoną perełkę, która sama się nie zareklamuje.

Przedstawiamy panią Iwonę.

Pani Iwona mieszka w małej mazowieckiej wsi. Pomaga zwierzętom już od 30 lat.
        To bardzo skromna i zaangażowana osoba. Tak pisze o sobie :

To są niektóre pieski i kotki którym pomogłam, uratowałam przed bezdomnością. Niektóre mają swoje domki, a niektóre są u mnie. Jak im pomagałam były chore, głodne i potrzebowały pomocy. Otrzymały u mnie schronienie, opiekę i jedzenie, ale bardzo na zimę potrzebujemy karmy, żwirku i kocy. Za chęć pomocy dla moich podopiecznych serdecznie dziękuję i tym samym wiem, że są osoby o wielkim sercu.

W tej chwili ma pod opieką 60 kotów i 13 psiaków, w tym zwierzęta niepełnosprawne.

Pani Iwona potrzebuje :
        1.karma sucha kot -np.josera, rafi, jams
        2.karma mokra kot -np. Winstony Delux, Rafi, Butczer
        3.karma sucha dla psiaków - np.Britt, Bosch, Rafi
        4.karma mokran np. puszki Actiw Pet z Biedronki czarne, Orlando z Lidla szare, Rafi
        5.koce polarowe, ciepłe koce.
        6.ręczniki.
        7.podkłady.
        8.środki do prania.
        9.środki do mycia podłogi.
        11.dywany nieduże np 2/2 lub mniejsze chodniczki
        12.żwirek drewniany.

Jeśli będziecie Państwo mieli ochotę wesprzeć tę szlachetną sprawę prosimy przynosić dary do naszej świetlicy.Dziękujemy za każdą puszkę karmy, kocyk ,czy środek czystości.
        Anita Sosnowska-kierownik świetlicy