• Przyroda w 3D

• 08.04.2024 23:19
        • Dnia 1.02.24 r. na lekcji przyrody uczniowie pod opieką p. G, Teterycz  pracowali z okularami VR, które zapewniły im zupełnie inne możliwości nauki.
        • Dzięki okularom VR, zakupionym do Laboratorium Przyszłości, uczniowie przenieśli się do innego świata - mogli znaleźć się w wodzie i oglądać: Warunki życia w wodzie. Uczniowie oglądali rekiny z bliska, mogli walczyć ze swoim strachem i stresem próbując uciec przed tym niebezpiecznym żarłaczem. Uczniowie mogli także relaksować się, pływając z rybami w oceanie oraz obserwując życie w wodzie. Takimi umiejętnościami uczniowie mogą dysponować dzięki tej nowej technologii, która zagościła w naszej szkole w Laboratorium Przyszłości. Zdjęcia zostały zrobione aparatem zakupionym w ramach projektu.