• Ogłoszenia

Świetlica czynna w godzinach 7.00 - 17.30
        • „MAM TALENT ”

• 09.01.2024 22:22

• Regulamin Świetlicowego konkursu „MAM TALENT ” 21.02.2024r.

1 ORGANIZATOR KONKURSU
          1.Organizatorem konkursu „MAM TALENT” jest świetlica szkolna  SP 352 w Warszawie.

2 UCZESTNICY KONKURSU
          1. Konkurs przeznaczony jest dla zainteresowanych dzieci uczęszczających do świetlicy.
          2. W konkursie mogą brać udział zarówno pojedyncze osoby oraz  duety i grupy uczniów.

3 CELE KONKURSU
          1. Cel główny konkursu:
          a) odkrywanie talentów.
          2. Cele szczegółowe konkursu:
          a) promowanie pasji twórczych;
          b) rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności i zainteresowań;
          c) prezentowanie swoich zdolności przed publicznością
          d) rozwijanie twórczości i kreatywności dzieci;

4 WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE I KATEGORIE KONKURSOWE
          1.Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie dziecka poprzez Librusa na adres kierownika świetlicy najpóźniej do dnia 19.02.2024 r., co jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu konkursu.
          2.Kategorie uczestnictwa w konkursie:
          a) taniec , fitness, żonglerka;
          b) muzyka/śpiew (muzyka z wykorzystaniem własnego instrumentu; śpiew a’capella, z podkładem muzycznym odtworzonym lub z własnym akompaniamentem przy wykorzystaniu samodzielnie dostarczonych instrumentów muzycznych);
          c) występ aktorski;
          d) recytacja;
          e) inne rodzaje umiejętności artystycznych, sportowych lub naukowych, które będą działaniem scenicznym.
          3.W ramach poszczególnych kategorii prezentacja konkursowa musi spełniać niżej wymienione wymagania:
          a) w przypadku prezentacji z wykorzystaniem muzyki jako podkładu należy zapewnić ścieżkę dźwiękową we własnym zakresie
          b) czas trwania prezentacji nie może przekraczać 5 minut;
          c) uczestnik ma obowiązek dostosować swój pokaz do możliwości technicznych sali   (hol świetlicowy).

6 OCENA WYSTĘPÓW
          1. Na ocenę pokazu wpływ będą miały następujące elementy:
           - stopień trudności pokazu
           - oryginalność występu
            - ogólny wyraz artystyczny
          2. Wręczenie nagród nastąpi do końca lutego.
          3. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Postanowienia końcowe:
          1. Wszystkie występy dzieci będą nagrywane bądź fotografowane celem przedstawienia relacji na stronie szkoły i FB.
          2. Uczestnictwo w konkursie oznacza wyrażenie zgody na warunki niniejszego Regulaminu.

Regulamin Świetlicowego konkursu „MAM TALENT ”

21.02.2024r.

1 ORGANIZATOR KONKURSU

2 UCZESTNICY KONKURSU

3 CELE KONKURSU

1. Cel główny konkursu:

a) odkrywanie talentów.

2. Cele szczegółowe konkursu:

a) promowanie pasji twórczych;

b) rozwijanie umiejętności prezentowania swoich zdolności i zainteresowań;

c) prezentowanie swoich zdolności przed publicznością

d) rozwijanie twórczości i kreatywności dzieci;

4 WARUNKI UDZIAŁU W KONKURSIE I KATEGORIE KONKURSOWE

2.Kategorie uczestnictwa w konkursie:

a) taniec , fitness, żonglerka;

c) występ aktorski;

d) recytacja;

b) czas trwania prezentacji nie może przekraczać 5 minut;

c) uczestnik ma obowiązek dostosować swój pokaz do możliwości technicznych sali              (hol świetlicowy)

6 OCENA WYSTĘPÓW

1. Na ocenę pokazu wpływ będą miały następujące elementy:

- stopień trudności pokazu

- oryginalność występu

- ogólny wyraz artystyczny

2. Wręczenie nagród nastąpi do końca lutego.

3. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i drobne nagrody rzeczowe.

Postanowienia końcowe: