Bezpłatne przejazdy

Bezpłatne przejazdy dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum

Informacja dla rodziców:

Zasady wydawania Kart Ucznia.

W związku z planowanym przez władze m.st. Warszawy od dnia 1 września 2017 r. rozszerzeniem katalogu osób uprawnionych do bezpłatnych przejazdów o dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów, uprzejmie informujemy:

1. Karty Ucznia – są to nowe spersonalizowane Warszawskie Karty Miejskie
    o specjalnym nadruku ważne wraz z wgranym uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów.
  2. Karty te będą wyrabiane przez ZTM w Warszawie.
  3. Karty ucznia będą wydawane przez szkoły. Rodzice indywidualnie nie będą musieli zgłaszać się do POP ZTM.
  4. Rodzice proszeni są o wypełnienie wniosku, do wniosku należy dołączyć aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm (Zdjęcie musi być podpisane nazwiskiem). Zdjęcia zostaną zwrócone. Wypełnione wnioski zostaną zebrane przez szkołę i przekazane do ZTM. Data złożenia u wychowawcy 10.04.2017 r.
  5. Jeśli dziecko korzysta ze zniżek wynikających z Karty Warszawiaka, rodzic lub opiekun prawny powinien na wniosku napisać odręcznie adnotację
    „e-hologram”. Wówczas posiadane uprawnienia do zniżek wynikających
    z programu zostaną przekodowane na nową kartę.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wniosek o wydanie Warszawskiej Karty Miejskiej

Wniosek.pdf

• SP nr 352