• Drodzy Gimnazjaliści!

Każdy z Was stanie niebawem przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej i swojego przyszłego zawodu.

Jak dobrze przygotować się do podjęcia  tak ważnej decyzji? Co brać przy tym pod uwagę? Jak sprawić by nasz wybór był jak najbardziej świadomy i dojrzały?

Zapraszam Was do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na te i inne nurtujące Was pytania. Będziemy mieli okazję zastanowić się nad nimi na zajęciach w klasach i na konsultacjach indywidualnych lub grupowych, na które zapraszam Was w dowolnym terminie w moich godzinach pracy:

Podczas konsultacji macie możliwość:

- porozmawiać o wyborze Waszej przyszłej szkoły i zawodu

- zapoznać się z rankingami i ofertami warszawskich szkół ponadgimnazjalnych

- sprecyzować Wasze zainteresowania i predyspozycje zawodowe

- wypełnić kwestionariusze i testy umożliwiające lepsze poznanie siebie, swoich umiejętności i zdolności czy też predyspozycji zawodowych

mgr Zuzanna Kowalska

Koordynator d.s. doradztwa zawodowego