Przedmiotowe konkursy kuratoryjne

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Informujemy, że na stronie https://konkursy.mscdn.pl/  znajdują się szczegółowe informacje na temat tegorocznych konkursów kuratoryjnych: terminarz, programy merytoryczne, regulaminy na dany etap konkursu.
      Uczniowie zgłaszają chęć udziału w danym konkursie do nauczycieli przedmiotów.

Etap szkolny - harmonogram

Etap rejonowy - harmonogram

Etap wojewódzki -harmonogram

Oswiadczenie_rodzicow_lub_prawnych_opiekunow

REGULAMIN_2021-2022

Serdecznie zapraszamy do udziału.

• Szanowni Państwo ,

informujemy o kontynuacji akcji szczepień dzieci powyżej 12. roku życia przeciwko COVID-19

Procedura zgłoszenia na szczepienie wygląda następująco:

ü  rodzice zgłaszają chęć zaszczepienia dziecka poprzez wypełnienie deklaracji chęci zaszczepienia, dokument przekazują do szkoły (do wychowawcy lub sekretariatu szkoły); procedura wygląda identycznie w przypadku rodziny dziecka i pracowników szkoły;

ü  szczepienie odbywa się bezpośrednio w punkcie szczepień;

ü  organizujemy wyjście do punktu szczepień, w tym m.in. zapewnienie opieki uczniom podczas szczepienia (opiekę sprawują wyznaczeni przez dyrektora nauczyciele);

ü  wyznaczona przez dyrektora osoba weryfikuje w dniu szczepienia, czy uczniowie, których rodzice złożyli deklaracje dotyczące udziału dziecka w szczepieniu, posiadają kwestionariusze.

Więcej informacji  na strone „Szczepimy w szkole!” (https://edukacja.um.warszawa.pl/szczepimy-w-szkole-). Rodzice znajdą tu informacje dotyczące szczepień, w tym linki do nagrań z webinariów z udziałem lekarzy pediatrów.

• Regulamin odbioru dziecka ze szkoły

Bezdotykowy system odbioru dzieci

INFORMACJA DOTYCZĄCA FUNKCJONOWANIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 352